تعمیر لوازم ورزشی تهران

تعمیرلوازم ورزشی تهران

تعمیر لوازم ورزشی تهران در کلیه برندهای مختلف داخلی و خارجی توسط تکنسین های متخصص و حرفه ای و با استفاده از تجهیزات استاندارد و به روز با بهترین کیفیت

تعمیرات دستگاههای ورزشی

تعمیرات دستگاههای ورزشی مانند تردمیل ، دوچرخه ثابت و الپتیکال و… در مدل و برندهای داخلی و خارجی از دیگر خدمات تخصصی تعمیر است که این مجموعه ارائه می دهد

خواندن مطالب زیر توصیه می شود

هزینه تعمیر تردمیل

هزینه تعمیر تردمیل

هزینه تعمیر تردمیل را به همراه قیمت قطعات می توانید در جدول و صفحه ای که در صفحه هزینه تعمیر تردمیل تهران است مشاهده نمایید

هزینه تعمیر االپتیکال تهران

هزینه تعمیر الپتیکال

هزینه تعمیر الپتیکال طبق تعرفه و با بهترین کیفیت می باشد با کلیک بر روی هزینه تعمیر الپتیکال تهران و ورود به این صفحه می توانید کلیه هزینه ها و قیمت قطعات را مشاهده نمایید

هزینه تعمیر دوچرخه ثابت

هزینه تعمیر دوچرخه ثابت

هزینه تعمیر دوچرخه ثابت و جدول هزینه ها و قیمت قطعات مربوط به دوچرخه ثابت را می توانید با کلیک بر روی هزینه تعمیر دوچرخه ثابت تهران مشاهده نمایید

خدمات بدون تعطیلی

ارائه تمامی خدمات بدون تعطیلی می باشد و شما در تمامی روزهای هفته حتی در روزهای تعطیل می توانید از خدمات تخصصی این مرکز استفاده نمایید.

سرعت در تعمیرات

با توجه به اینکه ارائه خدمات توسط نیروهای متخصص و حرفه ای با تجربه سالها تعمیر لوازم ورزشی صورت می گیرد تعمیرات و ارائه خدمات در سریع ترین زمان انجام می گیرد.

تعمیر لوازم ورزشی توسط متخصصین

نصب و سرویس کامل کلیه لوازم ورزشی

نصب و سرویس کلیه لوازم ورزشی از جمله تردمیل، دوچرخه ثابت، الپتیکال و دستگاههای بدنسازی در کلیه مدل ها و برندها با بهترین کیفیت انجام می گردد.

تضمین قطعات

کلیه تجهیزات و قطعاتی که برای تعمیرات و تعویض قطعات استفاده می شود همگی قطعات اصل و باکیفیت می باشد و این قطعات دارای ضمانت می باشند.

درباره ما

مرکز تعمیر تردمیل تهران به عنوان مرکز تخصصی تعمیر لوازم ورزشی از بزرگترین، مجهزترین و تخصصی ترین مراکز تعمیر انواع لوازم ورزشی می باشد که سالهاست در زمینه تعمیرات تخصصی و علمی انواع لوازم و وسایل ورزشی فعالیت می کند.

در ادامه به برخی از این توانمندی‌ها و خدمات اشاره می‌شود:

خدمات و توانمندی‌های ما

 • نصب، عیب یابی و تعمیر انواع دستگاه و لوازم ورزشی برندهای داخلی و خارجی
 • تعمیر تخصصی انواع تردمیل برندهای داخلی و خارجی
 • نصب و تعمیرات تخصصی انواع الپتیکال و اسکی فضایی در مدل و برندهای مختلف
 • نصب و تعمیر انواع دوچرخه ثابت نشسته، ایستاده و اسپینینگ در برندهای مختلف داخلی و خارجی
 • نصب ، سرویس و تعمیر کلیه دستگاههای ورزشی و بدنسازی
 • عیب یابی و سرویس انواع لوازم و دستگاههای خانگی و خارجی به صورت کاملا تخصصی
 • خدمات به روز و استاندارد

  کلیه خدمات از جمله نصب، سرویس و تعمیر لوازم ورزشی تهران همه به صورت کاملا تخصصی و استاندارد و با روشهای دقیق علمی و به روز انجام می گیرد.

 • ضمانت کیفیت خدمات

  کلیه خدماتی که در زمینه تعمیر لوازم ورزشی ارائه می گردد همگی دارای بهترین کیفیت بوده و مرکز کیفیت خدمات خود را ضمانت می کند.

 • هزینه مناسب و منصفانه

  نیروهای متخصص و حرفه ای ما با توجه به رعایت اصل مشتری مداری و رعایت حقوق مشتریان خدمات با کیفیت خود را با مناسب ترین و منصفانه ترین قیمت انجام می دهد.

 • تکنسین های متخصص و با تجربه

  تمامی خدماتی که این مرکز ارائه می دهد همه با بهترین کیفیت و تخصصی توسط مهندسین و تکنسین های حرفه ای با تجربه سال ها تعمیر لوازم ورزشی انجام می گردد.

مشتریان درباره ما چه می گویند

خیلی خوبه که تعمیرکارهاتون سریع میان و تعمیرات رو در محل با بهترین کیفیت انجام می دهند. این مرکز رو به کسانی که دستگاهشون نیاز به تعمیر داره توصیه می کنم .عااالیی

کیفیت تعمیرات خیلی خوب و قیمت های مناسبی دارید.

درود بر شما

من برای تعمیر دستگاه ورزشی تماس گرفتم که خیلی راضی ام. خیلی سریع و به موقع اومدن دستگاه رو تعمیر کردن، خیلی عالی بود.

سلام کارتون خیلی خوبه. تعمیرکارتون به موقع اومدند و کارشون رو خیلی خوب و تمیز انجام دادند و راهنمایی هایی هم که کردند واقعا خوب و کاربردی بود.

Call Now Buttonشماره تماس