هزینه تعمیر دوچرخه ثابت

هزینه تعمیر دوچرخه ثابت

هزینه تعمیر دوچرخه ثابت

هزینه تعمیر دوچرخه ثابت ازجمله دغدغه‌هایی است که مشتریانی که برای تعمیر دوچرخه ثابت مراجعه کرده و یا تماس می‌گیرند دارند.

حتماً برای شما هم پیش‌آمده است که دوچرخه ثابت شما دچار مشکل و خرابی شده و زمانی که اقدام به تعمیر این دستگاه می‌کنید می‌خواهید بدانید هزینه تعمیر دوچرخه ثابت شما چقدر است؟

در پاسخ به این سؤال باید گفت هزینه تعمیر دوچرخه ثابت در تمامی موارد یکسان نیست همان‌طور که می‌دانید دوچرخه ثابت و شرایط استفاده از آن و مدل و برندهای آنان در تمامی افراد یکسان نبوده همچنین خرابی‌ها نیز یکسان نیست درنتیجه هزینه تعمیر نیز یکسان نیست. در ادامه به عواملی که بر هزینه تعمیر دوچرخه ثابت تأثیر دارد اشاره می‌شود.

 

عوامل مؤثر بر هزینه تعمیر دوچرخه ثابت

  • نوع خرابی

نوع خرابی از مهم‌ترین عواملی می‌باشد که بر میزان هزینه دوچرخه تأثیر دارد و در هر مورد متفاوت است. بعضی از خرابی‌های دوچرخه ثابت امکان دارد جزئی بوده و بعضی دیگر نیاز به تعمیر تخصصی‌تر داشته باشد در این صورت هزینه‌ها متفاوت خواهد بود.

  • نوع قطعات

نوع قطعاتی که در دوچرخه ثابت خراب می‌شوند باهم متفاوت است مثلاً در بعضی موارد تسمه نیاز به تعویض شدن دارد در بعضی دیگر پدال باید عوض شود در این صورت هزینه‌ها متفاوت خواهد بود.

جدول قیمت های برخی از قطعات دوچرخه ثابت

قطعهقیمت ( ریال )
پیچ تنظیم و تنشن(درجه تنظیم قدرت)100000 - 1500000
پنجه رکاب200000 - 1000000
پنل1200000 - 2000000
تسمه250000 - 750000
زین200000 - 2000000
قاب400000 - 1500000

برای اطلاع دقیق از هزینه ها با کارشناسان و مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

  • مدل و نوع دوچرخه ثابت

مدل و نوع دوچرخه ثابت نیز از دیگر عواملی است که در موارد مختلف یکسان نبوده و تعمیر هریک از این دوچرخه‌ها با مدل و نوع متفاوت هزینه‌های مختلفی نیز خواهد داشت.

  • نوع تعمیرات

منظور از نوع تعمیرات این است که در بعضی موارد بعضی از دوچرخه ثابت‌ها نیاز به سرویس دارند و بعضی دیگر نیاز به تعمیر و تعویض قطعه‌ای دارد در این صورت قطعاً هزینه تعمیر، تعویض قطعه و یا سرویس باهم متفاوت خواهد بود.

  • مدل و نوع قطعات تعویضی

در مواردی که نیاز است قطعه‌ای تعویض شود قطعه‌ای که تعویض می‌شود نیز در مدل و انواع مختلف بوده و قیمت‌های متفاوتی دارد مثلاً تسمه، این قطعه با توجه به مدل دستگاه و همچنین موارد دیگر دارای مدل و قیمت‌های متفاوتی می‌باشد.

 

برای اطلاع دقیق از میزان هزینه ی تعمیر دوچرخه ثابت می توانید با مشاورین ما در مرکز تعمیر تردمیل تهران تماس بگیرید .

خرابی دوچرخه ثابت

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *