تعمیرات تردمیل اصفهان

تعمیرات تردمیل اصفهان

تعمیرات تردمیل اصفهان

تعمیرات تردمیل اصفهان ، به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای توسط متخصصین مجرب ، در کوتاه ترین زمان ممکن ، با بهترین کیفیت و کمترین هزینه انجام می شود . شما می توانید با خاطری آسوده از کیفیت و هزینه ی تعمیرات با متخصصین این مجموعه تماس گرفته و درخواست تعمیرات نمایید .

هزینه ی تعمیرات تردمیل اصفهان 

میزان هزینه ی تعمیرات تردمیل اصفهان کاملا متغیر است و بستگی به موارد مختلفی دارد . عوامل موثر در هزینه تعمیر تردمیل اصفهان عبارتند از : وضعیت کلی تردمیل شما ، نوع و مدل و برند دستگاه تردمیل شما ، میزان نقص و ایراد ؛ نوع قطعه ی خراب شده و قابل تعمیر بودن یا نبوذدن آن ، نیاز به تعویض قطعه و … . تمامی این مواد در میزان هزینه تعمیر تردمیل شما تاثیر دارد و می تواند آن را افزایش یا کاهش دهد .

به همین دلیل نمی تواند میزان دقیق هزینه تعمیرات را مشخص نمود . برای اطلاع از میزان دقیق هزینه ها بهتر این است که با مشاورین ما تماس گرفته و با شرح شرایط تردمیل خود از میزان هزینه تعمیر تردمیل خود اگاه شوید .

چرا تعمیرات تردمیل اصفهان ؟

استفاده از خدمات تعمیرات تردمیل اصفهان مزایایی را برای شما ایجاد می کند . این مزایا عبارتند از :

 • کاهش هزینه های تعمیرات تا ۶۵ درصد !
  شما می توانید به کمک این مجموعه میزان هزینه ی تعمیرات خود را کاهش دهید و کمترین هزینه ی تعمیرات را در برابر کیفیت خوب خدمات این مجموعه پرداخت نمایید .
 • گارانتی تضمین کیفیت
  این مجموعه تمامی خدمات خود را به صورت کامل گارانتی کیفی می نماید و دیگر نگران کیفیت خدمات و تعمیرات نخواهید بود .
 • ارائه  ی مشاوره ۱۰۰ درصد رایگان !
  ارائه ی خدمات مشاوره ی رایگان از جمله اقداماتی است که این مجموعه جهت رفاه و رضایت مشتریان خود اقدام به ارائه ی آن نموده است .
 • نیروی کار متخصص و ماهر
  از جمله مهمترین معیارهای انتخاب مرکز تعمیراتی ، میزان تخصص و مهارت تکنسین یک مجموعه می باشد . مجموعه تعمیر تردمیل اصفهان دارای بهترین متخصصین بوده و بالاترین کیفیت خدمات را ارائه می نماید .
 • گارانتی اصالت قطعات
  تمامی قطعات تویضی مورد استفاده در این مجموعه کاملا اصل و اورجینال بوده و ما اصالت قطعات مورد استفاده خود را تضمین می نماییم .

چگونه از تعمیرات تردمیل بی نیاز شویم ؟

تعمیرات تردمیل اصفهان ، چگونگی بی نیاز شدن از تعمیرات

متخصصین ما همواره توصیه هایی را جهت بی نیاز شدن از تعمیرات تردمیل و افزایش عمر تردمیل ارائه می دهند . شما می توانید با توجه به این توصیه ها کارکرد تردمیل خود را بهبود بخشید و عمر تردمیل خود را افزایش دهید . این توصیه ها عبارتند از :

 • قرار دادن تردمیل در مکان مناسب
 • اجتناب از استفاده بیش از حد طولانی از تردمیل
 • سرویس منظم تردمیل
 • نظافت ، گردگیری ، و روغن کاری مرتب تردمیل
 • بررسی و تنظیم نوار نقاله و تسمه ی تردمیل پیش از هر بار استفاده
 • اتصال تردمیل به برق توسط محافظ الکتریکی برق
 • کشیدن پریز تردمیل از برق هنگام عدم استفاده

پاسخ به رایج ترین سوالات در مورد تردمیل

 1. علت بوی سوختگی تردمیل چیست ؟
  این مشکل از جمله مشکلات متداولی است که ممکن است پیش آید . دلایل این مشکل می تواند متعدد باشد . از جمله ی عمده ترین این دلایل می توان به این موارد اشاره کرد : وجود اتصالی در موتور دستگاه ، اصطکاک میان صفحه و نوار نقاله ، اتصالی در سیم پیچ های تردمیل ، سوختن رشته سیم صفحه و … . تمامی این موارد تخصصی بوده و برای رفع آن نیاز است با متخصصین این حوزه تماس بگیرید .
 2. چرا تردمیل برق دارد؟
  برق داشتن بدنه ی تردمیل نشان دهنده ی وجود مشکل در یکی از قطعات تردمیل است . همانطور که می دانید تردمیل در اثر چرخش مکرر دارای الکتریسیته ی ساکن است که گاهی به بدنه ی تردمیل سرایت می کند . برای رفع این مشکل باید سریعا با متخصص تماس بگیرید . زیرا این مشکل می تواند آسیب جدی به دستگاه تردمیل شما وارد نماید .
 3. چرا تسمه ی تردمیل داغ می شود ؟
  علت این امر این است که تسمه ی تردمیل در مدت کوتاه قدرت زیادی را از موتور گرفته و منتقل می نماید . همین امر باعث می شود تسمه ی تردمیل در حین کار داغ شده و دمای آن بالا برود . برای اینکه تردمیل شما کمتر دچار این مشکل گردد و از پوسیده شدن تسمه ی آن جلوگیری گردد بهتر است که آن را مرتب و با دقت روغن کاری نمایید .
 4. چرا تردمیل به صورت ناگهانی خاموش می شود ؟
  علت این مشکل متعدد است و بیانگر وجود مشکل در تردمیل شما می باشد . در اکثر مواقع دلیل این اتفاق ساییده شدن تسمه ی تردمیل است . برای جلوگیری از این مشکل تسمه ی تردمیل و نوار نقاله را مرتب روغن کاری نمایید .

افزایش عمر تردمیل با سرویس منظم

تعمیرات تردمیل اصفهان ، سرویس منظم

یکی از موثر ترین و بهترین اقداماتی که برای افزایش عمر تردمیل می توانید انجام دهید ، سرویس منظم تردمیل می باشد .سرویس تردمیل باعث می شود که ایرادات احتمالی شاناسایی و رفع گردند و همچنین از گسترش خرابی و نقص جلوگیری می کند . زمانی که نسبت به رفع یک مشکل به موقع اقدام شود ، آن مشکل راحت تر حل شده و هزینه ی کمتری نیز به همراه دارد .

اما اگر به موقع اقدام نگردد ممکن است مشکلی کوچ گسترش پیدا کرده و باعث نقص در سایر قسمت ها گردد . در این صورت علاوه بر اینکه عمر دستگاه شما کم می شود ، میزان هزینه ی تعمیرات نیز کاهش خواهد یافت . سرویس کردن تردمیل از این مشکل جلوگیری می کند و باعث می شود مشکل در همان ابتدا رفع گردد . و بدین ترتیب هزینه تعمیرات شما را نیز کاهش خواهد داد .

 هم اکنون با مشاورین ما تماس بگیرد

 

تعمیرات تردمیل غرب تهران

تعمیرات تردمیل غرب تهران

تعمیرات تردمیل غرب تهران

تعمیرات تردمیل غرب تهران را به متخصصین مجرب و ماهر مجموعه ی ما بسپارید . ما سالیان درازی است که در زمینه ی تعمیر انواع تردمیل فعالیت داشته ایم .و به دلیل داشتن تجربه ی کار تخصصی و همچنین تکنسین ماهر ، تمامی تعمیرات خود را به صورت کامل ضمانت می نماییم . شما می توانید بدون نگرانی از کیفیت و هزینه خدمات ، با مشاورین ما تماس گرفته و درخواست تعمیرات و خدمات نمایید .

بهترین کیفیت تعمیرات را ، با کمترین و منصفانه ترین هزینه ی تعمیرات از ما بخواهید

میزان هزینه ی تعمیرات تردمیل غرب تهران 

یکی از مهم ترین معیارها در انتخاب مرکز تعمیرات تردمیل ، میزان هزینه ی تعمیرات و خدمات می باشد . افراد به صورت طبیعی، مرکزی را انتخاب می کنند که بهترین کیفیت خدمات را با کمترین و متناسب ترین هزینه ها ارائه می نمایند . در رابطه با میزان هزینه ی تعمیرات عوامل موثر متعددی وجود دارد ، که می تواند هزینه ی تعمیرات را کاهش و یا افزایش دهد .

عواملی مانند : میزان نقص و خرابی تردمیل ، نوع قطعه ی معیوب ، قابل تعمیر بودن و یا نیاز به تعویض قطعه ی معیوب ، میزان ، نوع برند و مدل تردمیل شما ، و … . تمامی این موارد بر میزان هزینه ی تعمیرات بسیار تاثیرگذار است . به همین دلیل است که میزان هزینه ی تعمیرات تردمیل متغییر می باشد و بستگی به وضعیت و شرایط تردمیل شما دارد .

مجموعه ی ما کوشیده تا همواره بهترین کیفیت تعمیرات را با مناسب ترین هزینه ارائه نماید . شما می توانید با خاطر اسوده از هزینه های سنگین تعمیرات ، با مشاورین ما تماس بگیرید.

به کمک مجموعه ی ما تا ۷۰ درصد هزینه های تعمیرات خود را کاهش دهید

چرا تعمیرات تردمیل غرب تهران را انتخاب کنید ؟

در پاسخ به این سوال باید گفت شما با انتخاب تعمیرات تردمیل غرب تهران از مزایای متعددی برخوردار می شوید . این مزایا عبارتند از :

 • کاهش هزینه تعمیرات

  شما می توانید به کمک مجموعه ی ما تا ۷۰ درصد هزینه ی تعمیرات خود را کاهش دهید . زیرا ما همواره تلاش کرده ایم تا بهترین کیفیت خدمات خود را با هزینه ای مناسب ارائه نماییم . به همین دلیل شما می توانید بدون نگرانی از هزینه و قیمت تعمیرات با ما تماس بگیرید .

 • مشاوره ی ۱۰۰ درصد رایگان

  یکی از خدمات بسیار مفیدی که مجموعه ی ما اقدام به ارائه ی آن نموده است ، ارائه ی مشاوره ی رایگان می باشد . شما می توانید با متخصصین ما تماس بگیرید و مشکل تردمیل خود را شرح دهید . در اکثر مواقع مشکل تردمیل شما به سادگی قابل حل است و نیازی به اعزام تعمیرکار ندارد .

 • تضمین کیفیت خدمات

  مجموعه ی ما با تجربه ی کاری بسیار زیاد و داشتن نیروی کار متخصص و مجرب ، چنان بر کیفیت تعمیرات و خدمات خود ایمان دارد که تمامی خدمات و تعمیرات خود را به صورت کامل و صد در صد ضمانت کیفی می نماید . و شما در مورد کیفیت تعمیرات هیچ نگرانی نخواهید داشت .

ما ضامن تمامی خدمات و تعمیرات خود خواهیم بود

نکات بهبود عملکرد تردمیل

تعمیرات تردمیل غرب تهران نکات بهبود عملکرد

برای اینکه تردمیل شما بهترین عملکرد را داشته باشد ، به این نکات دقت نمایید و آن ها را در استفاده از تردمیل به کار ببندید . این اقدام علاوه بر این که عملکرد تردمیل شما را بهبود می بخشد ، عمر مفید تردمیل شما را نیز افزایش داده و شما را از تعمیر تردمیل تهران بی نیاز می سازد . این نکات عبارتند از :

 • تردمیل خود را به صورت منظم سرویس نمایید .
 • تردمیل را همواره قبل از استفاده بررسی و تنظیم نمایید .
 • پس از هربار استفاده از تردمیل آن را به خوبی تمیز و گرد گیری نمایید .
 • هنگام استفاده از تردمیل به نحوه ی صحیح استفاده از تردمیل دقت نمایید .
 • تردمیل را در مکان مناسب قرار دهید .
 • برای اتصال تردمیل به برق حتما از محافظ برق استفاده نمایید .
 • هنگامی که از تردمیل استفاده نمی کنید آن را از برق بکشید .
 • تردمیل را به صورت مرتب روغن کاری نمایید به ویژه قسمت نوار نقاله تردمیل .
ما بهترین و متخصص ترین نیروی کار را داریم

۳ سوال رایج در مورد تردمیل

 1. چرا تردمیل ارور می دهد ؟
  شاید برای شما هم این اتفاق پیش آمده باشد که تردمیل شما گاهی ارور هایی نشان می دهد . علت ارور در تردمیل این است که دستگاه تردمیل یک سیستم عیب یابی خود کار دارد . نحوه ی کار این سیستم به این شکل است که زمانی که ایراد یا نقصی در سیستم دستگاه شما ایجاد می شود ، سیستم عیب یابی به کار افتاده و ارور مربوطه را نمایش می دهد . هرکدام از این ارور های بیانگر ایراد مشخصی می باشد که در مدل ها و برند های مختلف متفاوت می باشد .
 2. چرا تردمیل صدا می دهد ؟
  علت صدای ناهنجار تردمیل در اکثر مواقع تنظیم نبودن تسمه ی تردمیل می باشد . کج بودن یا از جا در آمدن تسمه ی تردمیل می تواند علت صدا باشد . یکی دیگر از دلایل می تواند ایراد در نوار نقاله تردمیل باشد . مشکل در موتور تردمیل نیز می تواند دلیل صدای تردمیل شود . همچنین وجود گرد و غبار شدید باعث ایراد و صدا می گردد .
 3. چرا تردمیل روشن نمی شود ؟
  علت روشن نشدن تردمیل گاهی بسیار ساده می تواند باشد . در برخی موارد تردمیل به این دلیل که پریز یا دوشاخه یا سیم برق آن دچار مشکل و اتصالی است روشن نمی شود . اما اگر علت این موارد نباشد باید با متخصص تماس گرفته تا دستگاه شما را عیب یابی نماید زیرا مشکل می تواند تخصصی باشد .
ارائه کننده مشاوره ی ۱۰۰ درصد رایگان

بهترین مکان برای قرار دادن تردمیل

تعمیرات تردمیل غرب تهران بهترین مکان برای قرار دادن تردمیل

مکان قرار دادن تردمیل اهمیت بالایی دارد. علت این اهمیت این است که مکان تردمیل می تواند بر نحوه ی عملکرد تردمیل تاثیر داشته باشد . بهترین مکان برای قرار دادن تردمیل مکانی است که این ویژگی ها را داشته باشد :

 • در مکانی کاملا مسطح و صاف قرار گیرد .
 • در مکان خشک و به دور از هرگونه رطوبت باشد .
 • از قرار دادن تردمیل روی فرش بپرهیزید .
 • از قرار دادن تردمیل زیر تابش مستقیم نور خورشید بپرهیزید .
 • برای زیر تردمیل از زیر انداز مخصوص تردمیل استفاده نمایید .
 • برای کاهش صدای تردمیل آن را دور از دیواره های اتاق قرار دهید .
دیگر نگران هزینه سنگین تعمیرات نباشید ، ما کمترین هزینه تعمیرات را داریم

افزایش عمر مفید تردمیل با سرویس دوره ای آن

برای اینکه تردمیل شما دچار نقص و خرابی نگردد بهترین اقدام این است که تردمیل خود را به صورت دوره ای و منظم سرویس نمایید . همه ی دستگاه ها با گذر زمان دچار ایراداتی می گردند . هر چقدر این ایرادات زودتر شناسایی شود ، به نفع ما بوده و میزان خرابی و هزینه های تعمیرات نیز می کاهد . سرویس دستگاه تردمیل به شما کمک می کند تا از این ایرادات احتمالی و یا از گسترش ایرادات موجود جلوگیری نمایید . و ایرادات به موقع شناسایی و رفع گردند .

به همین دلیل این بهترین اقدامی است که می توان برای بهبود کار کرد دستگاه تردمیل و افزای عمر آن انجام داد . علاوه بر این سرویس تردمیل هزینه ی تعمیرات تردمیل شما را کاهش می دهد . زیرا مشکلات را قبل از اینکه گسترده و حاد شود شناسایی کرده و رفع می نماید . بدین منظور می توانید هم اکنون با متخصصین مجموعه ی ما تماس حاصل فرمایید .

نظرات ارزشمند شما مشتریان محترم

سلام . روزتون بخیر . خدمات با کیفیت و خوبی دارین . میزان هزینه ها بسیار معقول و مناسب هست . سپاس از شما

درود بر مجموعه ی فعال و خوبتون . من برای تعمیرات و سرویس تردمیل از مجموعه شما کمک گرفتم و بسیار راضی بودم . تشکر

سلام و خسته نباشید عرض می کنم خدمت همه شما . من از کیفیت کار نحوه ی برخورد مشاورین و تعمیرکار میزان هزینه و سرعت کار بسیار راضی بودم . خواستم یکبار دیگه تشکر کنم .

سلام به همه . اقا کارتون حرف نداره . تمیز و دقیق . دمتون گرم

برای دریافت مشاوره و خدمات هم اکنون با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید

 

 

تعمیرات تردمیل شمال تهران

تعمیرات تردمیل شمال تهران

تعمیرات تردمیل شمال تهران

تعمیرات تردمیل شمال تهران ، به صورت کاملا تخصصی توسط متخصصین مجرب ما انجام می گردد . شما می توانید به سادگی با مجموعه ما تماس گرفته و درخواست مشاوره و تعمیرات نمایید . این مجموعه با داشتن سابقه ی درخشان و طولانی در تعمیرات انواع مختلف تردمیل در سراسر تهران ، بهترین کیفیت تعمیرات را با مناسب ترین هزینه ارائه می نماید . پس با آسودگی خاطر از کیفیت و هزینه تعمیرات ، با ما تماس بگیرید و تعمیرات تردمیل خود را به ما بسپارید .

تعمیرات خود را به ما بسپارید ، ما بهترین کیفیت تعمیرات تردمیل را داریم

هزینه ی تعمیرات تردمیل شمال تهران

در رابطه با میزان هزینه ی تعمیرات تردمیل باید خدمت شما عرض کنم ، هزینه ی تعمیرات تردمیل شمال تهران ، بستگی به عوامل متعددی دارد که در میزان هزینه تاثیرگذار هستند . این عوامل عبارتند از :

 • نوع برند و مدل تردمیل
 • میزان خرابی و نقص ایجاد شده
 • نوع قطعه ی معیوب
 • قابل تعمیر بودن یا نبودن قطعه ی معیوب
 • نیاز به تعویض قطعه ی معیوب
 • و …

همه ی این عوامل می توانند میزان هزینه ی تعمیرات تردمیل شما را کاهش و یا افزایش دهند . به همین دلیل میزان هزینه ی تعمیرات بسته به شرایط دستگاه تردمیل شما متغیر می باشد . اما همانطور که پیش از این ذکر شد ، مجموعه ی ما کمترین هزینه ی تعمیرات را دارد و بهترین کیفیت تعمیرات خود را با مناسب ترین هزینه ارائه می نماید . شما می توانید بدون نگرانی از هزینه سنگین تعمیرات با مشاوران ما تماس گرفته و درخواست مشاوره و تعمیرات نمایید . هم اکنون با متخصصین ما تماس حاصل فرمایید .

به کمک خدمات ما تا ۶۵ درصد در هزینه ی تعمیرات خود صرفه جویی نمایید

چرا تعمیرات تردمیل شمال تهران ؟

شاید این سوال برای شما مطرح شود که چرا تعمیرات تردمیل شمال تهران را انتخاب نمایید ؟ در پاسخ به این سوال دلایل متعددی وجود دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت .

 • ارائه مشاوره رایگان

  مجموعه ی ما به منظور رفاه حال مشتریان ، اقدام به ارائه ی مشاوره ی رایگان نموده است . جالب است بدانید در بسیاری از موارد نیازی به اعزام تعمیرکار نبوده و شما به راحتی می توانید مشکلات و ارور های دستگاه خود را به کمک متخصصین و مشاورین ما در منزل رفع نمایید .

 • کاهش هزینه تعمیرات

  ما کمترین و مناسب ترین هزینه ی تعمیرات را داریم . مجموعه ی ما همواره کوشیده است تا جهت کسب رضایت و همراهی شما همشهریان عزیز ، بهترین کیفیت خدمات خود را با کمترین هزینه ی تعمیرات ارائه نماید . به همین دلیل دیگر نگران هزینه ی سنگین تعمیرات تردمیل خود نباشید .

 • گارانتی تضمین خدمات

  ما با تکیه بر تجربه ی کاری چندین ساله و همچنین توانایی و تخصص نیروهای مجرب و ماهر خود ، بهترین کیفیت تعمیرات را ارائه می نماییم . ما چنان به کیفیت کار خود ایمان داریم که تمامی تعمیرات و خدمات خود را به صورت کامل و ۱۰۰ درصد تضمین و گارانتی می نماییم .

کلیه ی تعمیرات تردمیل شما در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد

نکات نگهداری از تردمیل

تعمیرات تردمیل شمال تهران ، نکات نگهداری

توجه و رعایت این نکات می تواند عمر و کارایی دستگاه تردمیل شما را افزایش دهد و همین امر می تواند شما را از تعمیرات تردمیل بی نیاز نماید .

 • تردمیل خود را به صورت مرتب تمیز و گردگیری نمایید .
 • روغن کاری مرتب تردمیل فراموش نگردد .
 • تردمیل خود را در مکان مناسب قرار دهید .
 • استفاده ی طولانی مدت و ممتد از تردمیل می تواند به دستگاه شما آسیب بزند . از انجام این کار بپرهیزید .
 • همواره پیش از استفاده از تردمیل آن را بررسی نمایید و از تنظیم بودن نوار نقاله اطمینان حاصل نمایید .
 • هنگام عدم استفاده از تردمیل ، آن را از برق بکشید .
 • برای اتصال تردمیل به برق ، از محافظ استفاده نمایید تا دستگاه شما از آسیب های ناشی از نوسانات برق در امان باشد .
 • تردمیل خود را به صورت دوره ای سرویس نمایید . این اقدام باعث افزایش کارایی و بهبود کار کرد تردمیل شما می گردد و در نتیجه عمر تردمیل شما را نیز افزایش می دهد .
ما ضامن کیفیت تمامی خدمات و تعمیرات خود هستیم

بهترین مکان برای قرار دادن تردمیل

برای اینکه تردمیل شما بهترین عملکرد را داشته باشد ،  همواره توصیه می شود که در مکان مناسب قرار گیرد . اما شاید این سوال برای شما هم مطرح شده باشد که ، بهترین مکان برای تردمیل کجاست و باید چه ویژگی هایی داشته باشد . در انتخاب مکان مناسب برای تردمیل باید به این نکات توجه نمایید و تردمیل باید این ویژگی ها را داشته باشد .

 • تردمیل را در مکان کاملا مسطح قرار دهید . این کار باعث می شود از ایجاد هرگونه لرزش و صدا جلوگیری گردد .
 • تردمیل را بر روی فرش قرار ندهید . زیرا باعث جذب پرزها و ایجاد مشکل در تردمیل شما می گردد .
 • تردمیل را در مکانی دور از نور خورشید قرار دهید تا دچار پوسیدگی نگردد .
 • تردمیل را در مکانی کاملا خشک و بدون رطوبت قرار دهید .
 • برای اینکه تردمیل شما در بهترین شرایط کار کند از زیرانداز مخصوص تردمیل استفاده نمایید .
 • برای کاهش صدای تردمیل بهتر این است که تردمیل را در مرکز اتاق و با فاصله از دیواره ها قرار دهید .

 

نکته ی مهم برای افزایش عمر مفید تردمیل

تعمیرات تردمیل شمال تهران نکته افزایش عمر تردمیل

از مهم ترین اقداماتی که باعث می شود عمر مفید تردمیل شما افزایش یابد این است که از آن به طرز صحیح استفاده نمایید . زمانی که شما از تردمیل خود به شکل صحیح و اگاهانه استفاده نمایید ، تردمیل شما کمترین استهلاک را خواهد داشت و کمتر دچار نقص و ایراد خواهد شد . بیشترین مشکلاتی که برای تردمیل به وجود می آید ناشی از عدم استفاده درست از تردمیل می باشد .

برای استفاده ی صحیح از تردمیل بهتر است این دستور العمل را به کار گیرید .

 1. بررسی و کنترل صفحه ی نمایشگر
 2. اتصال و استفاده از گیره ی ایمنی
 3. شروع با سرعت پایین
 4. تنظیم سرعت در ادامه کار
 5. تنظیم شیب مناسب
 6. نگه داشتن تردمیل با کاهش تدریجی سرعت

رایج ترین مشکلات تردمیل

تردمیل هم مانند هر وسیله ی دیگر ، در گذر زمان و در اثر استفاده ی مکرر از آن دچار استهلاک و برخی ایرادات می گردد . در ادامه به بررسی تعدادی از رایج ترین مشکلات تردمیل می پردازیم . آنچه اهمیت دارد این است که اگر شما دستگاه خود را به صورت مرتب سرویس نمایید دیگر دچار مشکل و خرابی نخواهد شد . اما در صورت بروز مشکل نگران نباشید ، برای رفع این مشکلات می توانید با مشاورین ما در مرکز تخصصی تعمیر تردمیل تهران تماس گرفته و درخواست راهنمایی نمایید . عمده ترین مشکلات تردمیل عبارتند از :

 1. روشن نشدن تردمیل
 2. ایجاد صدای غیر معمول
 3. خاموش شدن ناگهانی
 4. داغ شدن تسمه ی تردمیل
 5. اتصالی و برق داشتن تردمیل
 6. بوی سوختگی غیر عادی از تردمیل

آنچه شما مشتریان عزیز در مورد خدمات ما فرموه اید :

سلام و درود . تشکر بابت خدمات خیلی خوبتون . سرعت و هزینه تعمیرات بسیار خوب و مناسب بود . سپاس از شما

روز بخیر . میخواستم بابت تعمیرات خوب و با کیفیت شما تشکر کنم . سرعت پاسخگویی و رسیدگی بسیار عالی بود . تعمیرکار بسیار محترم بودند و تعمیرات رو به سرعت انجام دادند . کارشون واقعا تمیز و با دقت بود . تشکر از شما و مجموعه ی خوبتون

دست مریزاد دوستان . کارتون فوق العاده و عالی بود . من که شدیدا راضی بودم . دمتون گرم

خداقوت به همه . کیفیت و هزینه تعمیرات شما خیلی خوب بود . به نسبت مراکز دیگه واقعا هزینه های مناسب تری داشتین . سرعت رسیدگی و اعزام تعمیرکار هم خیلی بالا بود . در کل من راضی بودم . تشکر

جهت دریافت مشاوره ی ۱۰۰ درصد رایگان و تعمیرات هم اکنون با ما تماس بگیرد

هزینه تعمیر لوازم ورزشی

هزینه تعمیر لوازم ورزشی

هزینه تعمیر لوازم ورزشی

هزینه تعمیر لوازم ورزشی با توجه به نوع لوازم و دستگاههای ورزشی متفاوت می باشد در ادامه به برخی از هزینه لوازم ورزشی از جمله هزینه تعمیر تردمیل، هزینه تعمیر الپتیکال و هزینه تعمیر دوچرخه ثابت اشاره شده است که می توانید با توجه به نوع دستگاه و لوازم ورزشی خود هریک از هزینه های مربوطه را مشاهده نمایید.

هزینه تعمیر لوازم ورزشی در محل

هزینه تعمیر لوازم و دستگاههای ورزشی در محل نیز برحسب نوع تعمیر دستگاههای ورزشی و اینکه چه دستگاهی است و مواردی که در ادامه با توجه به دستگاه و نوع لوازم ورزشی به آن اشاره شده است تعیین می گردد. شما می توانید در برگه های مربوط به هریک از این لوازم ورزشی هزینه تعمیر دستگاههای ورزشی مورد نظر خود را مشاهده نمایید و یا اینکه با پشتیبانی و کارشناسان ما در مرکز تعمیر تردمیل تهران تماس بگیرید.

بر روی دکمه های زیر کلیک نمایید و جدول قیمت ها و هزینه تعمیرات دستگاهها و لوازم ورزشی را مشاهده نمایید.

هزینه تعمیر تردمیل

چنانچه تردمیل شما نیاز به تعمیر دارید و می خواهید بدانید هزینه تعمیر تردمیل چقدر است می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر این هزینه ها را در صفحه هزینه تعمیر تردمیل مشاهده نمایید.

هزینه تعمیر تردمیل

هزینه تعمیر الپتیکال

با کلیک بر روی دکمه زیر می توانید جدول قیمت قطعات الپتیکال و هزینه ها و موارد مهم و موثر در هزینه تعمیر اسکی فضایی را مشاهده نمایید.

هزینه تعمیر الپتیکال

هزینه تعمیر دوچرخه ثابت

دوچرخه ثابت نیز مانند سایر لوازم ورزشی دارای قطعاتی است که ممکن است هریک از این قطعات و قسمتها دارای خرابی و مشکل شود با کلیک بر روی دکمه زیر جدول قیمت ها و هزینه تعمیرات دوچرخه ثابت را مشاهده می کنید.

هزینه تعمیر دوچرخه ثابت

هزینه تعمیردستگاههای ورزشی طبق تعرفه

کلیه تعمیرات دستگاههای ورزشی و سایر خدمات مانند نصب و سرویس لوازم و دستگاههای ورزشی از جمله تردمیل ، دوچرخه ثابت ، الپتیکال، دستگاههای بدنسازی و … طبق تعرفه و با بهترین کیفیت انجام می گردد. برای اطلاع از قیمت های دقیق حتما با پشتیانی تماس حاصل فرمایید.

خواندن مطالب زیر توصیه می شود

علت خرابی تردمیل

ارورهای تردمیل

خرابی دوچرخه ثابت

تعمیر لوازم ورزشی

هزینه تعمیر الپتیکال

تعمیر دوچرخه ثابت

هزینه تعمیر دوچرخه ثابت

هزینه تعمیر الپتیکال

هزینه تعمیر الپتیکال

هزینه تعمیر الپتیکال

هزینه تعمیر الپتیکال چقدر است؟ این سوال و سوالات دیگر در مورد قیمت قطعات از جمله دغدغه هایی است که مشتریان هنگام تعمیر الپتیکال دارند و می خواهند بدانند این هزینه چقدر است؟ در ادامه سعی شده است به این سوالات پاسخ داده شود و اطلاعاتی در مورد میزان هزینه ها داده شود.

هزینه تعمیر الپتیکال در محل

هزینه تعمیر الپتیکال در محل را نمی توان به طور دقیق گفت زیرا همان طور که می دانید نوع تعمیرات متفاوت می باشد. هزینه تعمیر اسکی فضایی در محل را با توجه به عوامل مختلفی در نظر می گیرند که در ادامه به این عوامل اشاره می شود. تعمیر الپتیکال در محل از دیگر خدماتی است که این مرکز به همشهریان ارائه می دهد. با تماس مشتریان تکنسین های ما در سریع ترین زمان در محل حاضر شده و کلیه تعمیرات اسکی فضایی در محل را انجام می دهند.

هزینه تعمیر الپتیکال طبق تعرفه

تعمیرات و خدمات تعمیر مانند نصب و سرویس الپتیکال در انواع و مدل های مختلف در این مجموعه طبق تعرفه انجام می گردد.  مرکز ما یعنی مرکز تعمیر تردمیل تهران با توجه به اصل مشتری مداری و رعایت حقوق و منافع مشتریان همواره سعی کرده است خدمات را با بهترین و مناسب ترین هزینه ارائه دهد.

جدول قیمت قطعات الپتیکال

در جدولی که در ادامه مشاهده می کنید می توانید قیمت مربوط به قطعات مختلف الپتیکال را مشاهده نمایید. البته توجه نمایید برای اطلاع از قیمت دقیق با توجه به مدل و نوع دستگاه خود با پشتیبانی و مشاوران ما تماس بگیرید.

نوع قطعهقیمت ( ریال )
تسمه شیاری الپتیکال900000 - 2300000
پنل اسکی فضایی یا الپتیکال3000000 - 5000000
تنشن برقی اسکی فضایی800000 - 4300000
دسته اسکی فضایی 500000 - 2500000
پدال اسکی فضایی800000 - 5500000
قطعات بدنه الپتیکال100000 - 1500000

برای اطلاع از قیمت های دقیق تر با توجه به مدل و نوع دستگاه و تعمیرات با پشتیبانی تماس بگیرید

عوامل موثر بر هزینه تعمیر الپتیکال

هزینه تعمیر اسکی فضایی یا الپتیکال در همه موارد یکسان نیست و به عبارتی می توان گفت در همه دستگاهها یک قیمت نیست و این هزینه به عوامل متعددی بستگی دارد که در ادامه به هریک از این عوامل اشاره خواهد شد:

 • نوع خرابی الپتیکال
  از موارد بسیار مهم در تعیین هزینه تعمیر اسکی فضایی می باشد خرابی ها ممکن است جزیی باشد و یا اینکه نیاز به تعمیر تخصصی تر داشته باشند.
 • نوع تعمیرات
  خرابی و تعمیر اسکی فضایی ممکن است همراه با تعویض قطعات باشد که در این صورت هزینه آن با دستگاهی که فقط نیاز به تعمیر دارد متفاوت خواهد بود.
 • مدل و نوع الپتیکال
  همان طور که می دانید الپتیکال یا اسکی فضایی علاوه بر اینکه انواع مختلفی دارند مدل های آن ها نیز باهم متفاوت است بنابراین خرابی الپتیکال و در نتیجه تعمیرات دستگاهها با هم متفاوت خواهد بود.
 • نوع قطعات تعویضی
  بعضی از تعمیرات نیاز به تعویض قطعات دارند و این قطعات تعویضی با توجه به نوع و مدل دارای قیمت ها متفاوتی خواهد بود مثلا تسمه یا پنل در مدل های مختلف دارای قیمت های مختلفی نیز می باشد.

خواندن مطالب زیر توصیه می شود

علت خرابی تردمیل

ارورهای تردمیل

خرابی دوچرخه ثابت

تعمیر لوازم ورزشی

هزینه تعمیر لوازم ورزشی

تعمیر دوچرخه ثابت

هزینه تعمیر دوچرخه ثابت

هزینه تعمیر دوچرخه ثابت

هزینه تعمیر دوچرخه ثابت

هزینه تعمیر دوچرخه ثابت

هزینه تعمیر دوچرخه ثابت ازجمله دغدغه‌هایی است که مشتریانی که برای تعمیر دوچرخه ثابت مراجعه کرده و یا تماس می‌گیرند دارند.

حتماً برای شما هم پیش‌آمده است که دوچرخه ثابت شما دچار مشکل و خرابی شده و زمانی که اقدام به تعمیر این دستگاه می‌کنید می‌خواهید بدانید هزینه تعمیر دوچرخه ثابت شما چقدر است؟

در پاسخ به این سؤال باید گفت هزینه تعمیر دوچرخه ثابت در تمامی موارد یکسان نیست همان‌طور که می‌دانید دوچرخه ثابت و شرایط استفاده از آن و مدل و برندهای آنان در تمامی افراد یکسان نبوده همچنین خرابی‌ها نیز یکسان نیست درنتیجه هزینه تعمیر نیز یکسان نیست. در ادامه به عواملی که بر هزینه تعمیر دوچرخه ثابت تأثیر دارد اشاره می‌شود.

 

عوامل مؤثر بر هزینه تعمیر دوچرخه ثابت

 • نوع خرابی

نوع خرابی از مهم‌ترین عواملی می‌باشد که بر میزان هزینه دوچرخه تأثیر دارد و در هر مورد متفاوت است. بعضی از خرابی‌های دوچرخه ثابت امکان دارد جزئی بوده و بعضی دیگر نیاز به تعمیر تخصصی‌تر داشته باشد در این صورت هزینه‌ها متفاوت خواهد بود.

 • نوع قطعات

نوع قطعاتی که در دوچرخه ثابت خراب می‌شوند باهم متفاوت است مثلاً در بعضی موارد تسمه نیاز به تعویض شدن دارد در بعضی دیگر پدال باید عوض شود در این صورت هزینه‌ها متفاوت خواهد بود.

جدول قیمت های برخی از قطعات دوچرخه ثابت

قطعهقیمت ( ریال )
پیچ تنظیم و تنشن(درجه تنظیم قدرت)100000 - 1500000
پنجه رکاب200000 - 1000000
پنل1200000 - 2000000
تسمه250000 - 750000
زین200000 - 2000000
قاب400000 - 1500000

برای اطلاع دقیق از هزینه ها با کارشناسان و مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

 • مدل و نوع دوچرخه ثابت

مدل و نوع دوچرخه ثابت نیز از دیگر عواملی است که در موارد مختلف یکسان نبوده و تعمیر هریک از این دوچرخه‌ها با مدل و نوع متفاوت هزینه‌های مختلفی نیز خواهد داشت.

 • نوع تعمیرات

منظور از نوع تعمیرات این است که در بعضی موارد بعضی از دوچرخه ثابت‌ها نیاز به سرویس دارند و بعضی دیگر نیاز به تعمیر و تعویض قطعه‌ای دارد در این صورت قطعاً هزینه تعمیر، تعویض قطعه و یا سرویس باهم متفاوت خواهد بود.

 • مدل و نوع قطعات تعویضی

در مواردی که نیاز است قطعه‌ای تعویض شود قطعه‌ای که تعویض می‌شود نیز در مدل و انواع مختلف بوده و قیمت‌های متفاوتی دارد مثلاً تسمه، این قطعه با توجه به مدل دستگاه و همچنین موارد دیگر دارای مدل و قیمت‌های متفاوتی می‌باشد.

 

برای اطلاع دقیق از میزان هزینه ی تعمیر دوچرخه ثابت می توانید با مشاورین ما در مرکز تعمیر تردمیل تهران تماس بگیرید .

خرابی دوچرخه ثابت

خرابی دوچرخه ثابت

خرابی دوچرخه ثابت

خرابی دوچرخه ثابت

خرابی دوچرخه ثابت در بعضی از موارد می‌تواند از نوع مکانیکی و یا الکترونیکی باشد با توجه به اینکه معمولاً این وسیله نسبت به سایر وسایل ورزشی ازجمله تردمیل ساده‌تر می‌باشد و درنتیجه خرابی دوچرخه ثابت را راحت‌تر و زودتر از دیگر وسایل ورزشی ازجمله تردمیل می‌توان برطرف کرد.

خرابی دوچرخه ثابت را می‌توان از روی علائم و نشانه‌هایی تشخیص داد این علائم و نشانه‌ها عبارت‌اند از :

 • لغزش
  چنانچه لغزشی در دوچرخه ثابت مشاهده کردید بدانید که دوچرخه ثابت شما دچار مشکل شده و نیاز به سرویس و تعمیر دارد در این صورت با مشاوران و کارشناسان ما تماس گرفته و از آنان راهنمایی و کمک بخواهید.
 • وجود سروصدا در دستگاه مانند تغ تغ یا جیرجیر
  وجود سروصدا در دستگاه مانند صداهای غیرعادی ازجمله صدای تغ تغ و جیرجیر نشان‌دهنده خرابی و اختلال در دستگاه می‌باشد و باید با تکنسین و کارشناسان تماس گرفته شود تا هر چه زودتر مشکل برطرف گردد.
 • روشن نشدن دستگاه
  زمانی که اختلالی در روشن شدن دستگاه به وجود آید چنانچه مشکل از جریان برق ورودی نباشد مشکل مربوط به دستگاه بوده و در صورت نداشتن تخصص و تجربه از تعمیر و دست‌کاری دستگاه خودداری نمایید.
 • قطعات و پیچ‌ها شل شده‌اند
  شل شدن قطعات هم چنانچه برطرف نشود می‌تواند به سایر قطعات و همچنین آسیب جدی به دستگاه وارد نماید.
 • نمایش کدهای خطا یا ارور
  نمایش هر یک از ارورها و کدهای خطا نشان‌دهنده بروز مشکل در قسمت خاصی از دستگاه می‌باشد.

خرابی‌های دوچرخه ثابت

 • پاره شدن تسمه دوچرخه ثابت
 • رد کردن هنگام رکاب زدن
 • شنیده شدن صدای سایش هنگام زدن رکاب
 • خراب شدن پدال دوچرخه

 

هزینه تعمیر دوچرخه ثابت

تعمیر تردمیل تهران 

علت خرابی تردمیل

علت خرابی تردمیل

علت خرابی تردمیل

علت خرابی تردمیل می‌تواند به دلایل مختلفی باشد که در این قسمت به این دلایل اشاره می‌شود. با دانستن و بررسی هر یک از عواملی که علت خرابی تردمیل هستند می‌توانید آگاهی‌های لازم را در این زمینه به دست آورده و از بروز مشکل و خرابی برای تردمیل جلوگیری نمایید.

همچنین بامطالعه این مطالب درباره علت خرابی تردمیل و توجه به نکات گفته‌شده هزینه‌های کمتری را برای تعمیر تردمیل تهران متحمل خواهید شد.

عوامل و یا علت خرابی در تردمیل عبارت‌اند از :

متناسب نبودن وزن افراد و ظرفیت تحمل دستگاه

همان‌طور که می‌دانید تردمیل های ظرفیت تحمل‌های مختلفی دارند و چنانچه به این نکته توجه نشود و فردی با وزنی بیشتر از ظرفیت تحمل دستگاه روی آن راه برود به دستگاه فشار آمده و به‌راحتی و در مدت‌زمان کوتاهی خراب می‌شود این فشار باعث سوختن موتور تردمیل می‌شود.

استفاده نادرست از تردمیل

رعایت نکردن بعضی از نکات بسیار ساده باعث می‌شود که به تردمیل آسیب رسد و دستگاه دچار مشکل و خرابی شود یکی از این نکات به‌ظاهر ساده و مهم روشن کردن تردمیل می‌باشد.

ابتدا باید کف پای خود را بر روی تردمیل گذاشته و بعد دستگاه را روشن نموده و به‌صورت آهسته شروع به قدم زدن نمود و سرعت دستگاه از آرام به تند می‌باشد. رعایت نکردن همین نکته به‌ظاهر ساده باعث می‌شود اینورتر و یا برد راه‌انداز سوخته و تردمیل دچار خرابی شود.

عدم روغن‌کاری و سرویس تردمیل

از دیگر عواملی که معمولاً باعث خرابی تردمیل می‌شود عدم سرویس به‌موقع دستگاه و یا عدم روغن‌کاری تردمیل می‌باشد. در بعضی موارد هم روغن‌کاری تسمه تردمیل به‌درستی انجام نمی‌گیرد.

سرویس به‌موقع و همچنین استفاده از روغن باکیفیت ( روغن سیلیکون) باعث افزایش عمر تردمیل می‌شود.

 

نوسانات برق و تغییرات ولتاژ ورودی

ازجمله عوامل مهمی که هنگام استفاده از تردمیل باید به آن توجه کرد و در حفظ و نگهداری هرچه بهتر دستگاه مؤثر است میزان ولتاژ برق ورودی دستگاه می‌باشد. نوسانات برق باعث بروز مشکل و خرابی در دستگاه شده و می‌توان گفت یکی از رایج‌ترین علت خرابی تردمیل به شمار می‌آید.

عدم سرویس سنسور سرعت

ازجمله عوامل مهمی که می‌توان گفت علت خرابی تردمیل می‌باشد سنسور سرعت می‌باشد. با توجه به اهمیت این قطعه سعی کنید به‌طور سالیانه سنسور سرعت دستگاه را سرویس کرده تا عمر دستگاه شما طولانی‌تر شده و این عمل باعث افزایش عملکرد تردمیل می‌شود. چنانچه مشکلی برای سنسور به وجود آید تردمیل دچار خرابی می‌شود.

عدم نظافت و رعایت نکات مربوط به نگهداری تردمیل

وجود گردوغبار و جرم بر روی بعضی از قطعات مثلاً قسمت‌های نوار نقاله باعث می‌شود تا این جرم و گردوغبار وارد قسمت‌های پایینی شده و درنتیجه باعث خرابی در بردهای الکترونیکی شود. پس باید توجه داشته باشید که هرچند روز تردمیل خود را غبارروبی کرده و تردمیل را با آب و شیشه‌پاک‌کن تمیز کنید.

بر روی لینک های زیر کلیک نمایید

ارورهای تردمیل

هزینه تعمیر تردمیل

 

ارورهای تردمیل

ارورهای تردمیل

ارورهای تردمیل

ارورهای تردمیل و یا کدهای خطا در تردمیل برای نشان دادن مشکلاتی که برای تردمیل به وجود آمده است به کار می‌رود. با توجه به اینکه تردمیل ها در برندهای مختلفی وجود دارند به همین دلیل ارورهای یک دستگاه با ارورهای دستگاه دیگر متفاوت است.

شرکت‌های سازنده معمولاً برای نمایش دادن خطا و ایراد دستگاه معمولاً کدهایی را در نظر می‌گیرند و این کدها معمولاً در دفترچه راهنمای محصول وجود دارد.

در این قسمت به برخی از این ارورها که به‌طورمعمول و در تعداد زیادی از دستگاه‌ها یکسان است اشاره‌شده است. توجه داشته باشید که برطرف کردن ارورها نیاز به تجربه و مهارت دارد.

ارور کد ۰

این ارور که به‌طورمعمول و زیاد اتفاق می‌افتد نشان می‌دهد که ایرادی در قسمت کلید ایمنی تردمیل شما وجود دارد و باید این ایراد برطرف گردد.

ارور کد ۱

نمایش این ارور بر روی صفحه‌نمایش تردمیل نشان می‌دهد که مشکل دستگاه مربوط به برد تردمیل هست و نیاز به بررسی و تعمیر دارد.

ارور کد ۲

این ارور و خطا بیشتر نشان‌دهنده این است که سنسور سرعت تردمیل دچار مشکل شده است. سنسور سرعت تردمیل معمولاً در کنار غلتک عقبی تردمیل قرار دارد.

ارور کد ۳

این ارور نشان می‌دهد که خرابی و مشکل مربوط به موتور بوده و یا اینکه سنسورهای سرعت سیگنال را دریافت نکرده و دچار اختلال شده‌اند و نیاز به سرویس و یا تعمیر دارند.

ارورهای تردمیل

ارورهای تردمیل

 

ارور کد ۴

معمولاً وقتی سیم برق موتور شیب قطع می‌شود این ارور نمایش داده می‌شود که نشان‌دهنده عدم اتصال برق در موتور شیب است.

ارور کد ۵

با نمایش این ارور دستگاه نشان می‌دهد که ولتاژ برق ورودی کم بوده و همچنین نشان‌دهنده این است که برد تغذیه نیز می‌تواند دچار مشکل شده باشد و نیاز به بررسی دارد.

ارور شماره ۶

با مشاهده این ارور می‌توان فهمید که آی سی دستگاه دچار مشکل شده است و این کد و ارور نشان‌دهنده بروز مشکل در آی سی برد درایور تردمیل می‌باشد.

ارور E6 –E7

وقتی تردمیل روی شیب گیرکرده باشد موتور شیب تردمیل کار نمی‌کند و تردمیل این ارور را نمایش می‌دهد. همچنین ممکن است برد کنترل شیب دچار مشکل شده باشد.

 

بر روی لینک های زیر کلیک نمایید

علت خرابی تردمیل

هزینه تعمیر تردمیل

تعمیر تردمیل تهران