تعمیر دوچرخه ثابت تهران

 • تعمیر دوچرخه ثابت تهران

تعمیر دوچرخه ثابت تهران

تعمیر دوچرخه ثابت تهران و کلیه نقاط تهران از دیگر خدمات تخصصی و حرفه‌ای این مجموعه می‌باشد که با بهترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان توسط متخصصین این مجموعه به همشهریان ارائه می‌گردد.

تعمیر دوچرخه ثابت

تعمیر دوچرخه ثابت شما به‌صورت کاملاً تخصصی و حرفه‌ای توسط متخصصین و تکنسین‌های حرفه‌ای و کارآزموده این مجموعه و با استفاده از امکانات تخصصی و به‌روز انجام می‌گیرد.

خواندن مطالب زیر توصیه می شود

تعمیر دوچرخه ثابت در محل

تعمیر دوچرخه ثابت در محل

تعمیر دوچرخه ثابت در محل و در سریع‌ترین زمان ممکن توسط متخصصین باتجربه و کارآزموده خدمتی دیگر از این مجموعه می‌باشد که این مرکز به همشهریان در سراسر تهران ارائه می‌دهد.

سرویس دوچرخه ثابت

همان‌طور که می‌دانید برای استفاده بهتر از دوچرخه ثابت و همچنین طولانی‌تر شدن عمر آن باید هرچند وقت اقدام به سرویس دوچرخه ثابت نماییم. برای سرویس دوچرخه ثابت به‌صورت تخصصی و حرفه‌ای می‌توانید با متخصصین ما تماس بگیرید.

خرابی دوچرخه ثابت

خرابی دوچرخه ثابت

خرابی دوچرخه ثابت و نشسته دارای دلایل مختلفی می‌باشد متخصصین ما در این مرکز با توجه به دانش و تجربه‌ای که دارند و همچنین با استفاده از دستگاه عیب‌یابی و تعمیر دستگاه را انجام می‌دهند.

درباره ما

این مرکز با توجه به سابقه طولانی که درزمینهٔ تعمیر تجهیزات ورزشی ازجمله تعمیر دوچرخه ثابت دارد با ارائه خدمات باکیفیت توانسته است رضایت مشتریان عزیز را فراهم آورد.

در ادامه به برخی از این توانمندی‌ها و خدمات اشاره می‌شود:

خدمات و توانمندی‌های ما

 • سرویس انواع دوچرخه ثابت
 • سرویس و تعمیر دوچرخه ثابت در محل
 • سرویس و تعمیر دوچرخه‌های ثابت در مدل و برندهای مختلف
 • در اختیار داشتن تجهیزات و کارگاه مجهز، مدرن و به‌روز جهت انجام کلیه تعمیرات ازجمله تعمیر دوچرخه ثابت
 • در اختیار داشتن نیروها و تکنسین‌های متخصص، باتجربه و حرفه‌ای جهت تعمیر و سرویس
 • تعمیر بیش از ۹۰ دستگاه دوچرخه ثابت
 • سرویس بیش از ۱۲۰ دستگاه دوچرخه ثابت
 • قیمت ارزان و مناسب

  این مرکز کلیه تعمیرات تخصصی دوچرخه ثابت را با قیمتی ارزان و مناسب انجام می‌دهد و همواره سعی دارد تا با انجام خدمات باکیفیت رضایت مشتریان را جلب نماید.

 • استفاده از امکانات مدرن و پیشرفته

  این مجموعه به‌عنوان مرکز تعمیرات کلیه تعمیرات خود ازجمله تعمیر دوچرخه ثابت را با استفاده از امکانات و تجهیزات مدرن و پیشرفته‌ای که در اختیار دارد انجام می‌دهد.

 • گارانتی قطعات

  با توجه به استهلاک دستگاه و همچنین تعمیرات تخصصی که نیروهای ما انجام می‌دهند همواره از قطعات اصل، باکیفیت، تائید شده و دارای گارانتی برای تعمیرات استفاده می‌کند.

 • مراجعه به‌موقع و در زمان مقرر

  با توجه به تعهد و احساس مسئولیتی که نیروهای ما در انجام کار دارند بعد از تماس شما همشهریان متخصصین ما بر اساس زمان تعیین‌شده اعزام و در محل حاضر می‌شوند.

مشتریان درباره ما چه می گویند

سال قبل برای تعمیر دوچرخه ثابت با مرکز شما تماس گرفتم و دوچرخه ثابت رو تعمیر کردید تعمیرکاری که آمده بودند کارشان عالی بود مخصوصاً که راهنمایی‌های بسیار مفیدی برای استفاده بهتر از دوچرخه انجام دادند. سرویس سالیانه دوچرخه و تردمیل رو هم نیروهای شما انجام می‌دهند.

به سایتتان سر زدم که از خدمات خوب و نیروهای خوبی که دارید تشکر کنم هم کارشان عالی بود و هم اینکه برخورد بسیار پسندیده و خوبی داشتند.

درود و سلام به شما عزیزان

کارتان عالی است یک سال پیش دوچرخه ثابت باشگاه نیاز به تعمیر و سرویس داشت و به توصیه یکی از دوستان با شما تماس گرفتم که خوشبختانه راضی بودیم و در حال حاضر هم برای سرویس و یا تعمیر از خدمات شما استفاده می‌کنیم.

دوچرخه ثابت ما خراب‌شده بود و درست ‌کار نمی‌کرد و می‌خواستیم بریم مسافرت وقتی تماس گرفتیم و هماهنگ کردیم فکر نمی‌کردم انقدر زود بیان و کارشون رو انجام بدند. خیلی عالی بود سریع بعد تماس همون وقتی‌که گفته بودند آمدند و زود کارشون رو انجام دادند.

شماره تماس