ارورهای تردمیل

ارورهای تردمیل

ارورهای تردمیل

ارورهای تردمیل و یا کدهای خطا در تردمیل برای نشان دادن مشکلاتی که برای تردمیل به وجود آمده است به کار می‌رود. با توجه به اینکه تردمیل ها در برندهای مختلفی وجود دارند به همین دلیل ارورهای یک دستگاه با ارورهای دستگاه دیگر متفاوت است.

شرکت‌های سازنده معمولاً برای نمایش دادن خطا و ایراد دستگاه معمولاً کدهایی را در نظر می‌گیرند و این کدها معمولاً در دفترچه راهنمای محصول وجود دارد.

در این قسمت به برخی از این ارورها که به‌طورمعمول و در تعداد زیادی از دستگاه‌ها یکسان است اشاره‌شده است. توجه داشته باشید که برطرف کردن ارورها نیاز به تجربه و مهارت دارد.

ارور کد ۰

این ارور که به‌طورمعمول و زیاد اتفاق می‌افتد نشان می‌دهد که ایرادی در قسمت کلید ایمنی تردمیل شما وجود دارد و باید این ایراد برطرف گردد.

ارور کد ۱

نمایش این ارور بر روی صفحه‌نمایش تردمیل نشان می‌دهد که مشکل دستگاه مربوط به برد تردمیل هست و نیاز به بررسی و تعمیر دارد.

ارور کد ۲

این ارور و خطا بیشتر نشان‌دهنده این است که سنسور سرعت تردمیل دچار مشکل شده است. سنسور سرعت تردمیل معمولاً در کنار غلتک عقبی تردمیل قرار دارد.

ارور کد ۳

این ارور نشان می‌دهد که خرابی و مشکل مربوط به موتور بوده و یا اینکه سنسورهای سرعت سیگنال را دریافت نکرده و دچار اختلال شده‌اند و نیاز به سرویس و یا تعمیر دارند.

ارورهای تردمیل

ارورهای تردمیل

 

ارور کد ۴

معمولاً وقتی سیم برق موتور شیب قطع می‌شود این ارور نمایش داده می‌شود که نشان‌دهنده عدم اتصال برق در موتور شیب است.

ارور کد ۵

با نمایش این ارور دستگاه نشان می‌دهد که ولتاژ برق ورودی کم بوده و همچنین نشان‌دهنده این است که برد تغذیه نیز می‌تواند دچار مشکل شده باشد و نیاز به بررسی دارد.

ارور شماره ۶

با مشاهده این ارور می‌توان فهمید که آی سی دستگاه دچار مشکل شده است و این کد و ارور نشان‌دهنده بروز مشکل در آی سی برد درایور تردمیل می‌باشد.

ارور E6 –E7

وقتی تردمیل روی شیب گیرکرده باشد موتور شیب تردمیل کار نمی‌کند و تردمیل این ارور را نمایش می‌دهد. همچنین ممکن است برد کنترل شیب دچار مشکل شده باشد.

 

بر روی لینک های زیر کلیک نمایید

علت خرابی تردمیل

هزینه تعمیر تردمیل

تعمیر تردمیل تهران 

 

 

 

1 پاسخ
  1. محمد ولی زاده
    محمد ولی زاده گفته:

    سلام ترید میل ما خطای E3 را نشان میدهد لطفا اگر در استان خراسان شمالی -بجنورد- نمایندگی هست راهنمایی بفرمایید تا نسبت به تعمیر آن اقدام نماییم با تشکر

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید?
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *